מדידות - א.א.ג. אזוט
 
 
 
 
 
 
 
מדידות

לחברת
א.א.ג. אזוט ניסיון רב במדידות לתכנון, מיפוי מצב קיים, מיפוי לתב"ע בנוהל מבא"ת, תשריטי חלוקה, איחוד למינהל וכד'. אנו מבצעים תשריט בית משותף ותוכניות לצורכי רישום, ביצוע סריקות תלת מימדיות ב - 3D של צנרות, מבנים וכדומה, מדידות מדויקות ועוד. כל צוות מדידה בחברה הינו עצמאי לחלוטין, ומצויד במערכת GPS RTK מהמתקדמות בשוק, כמו גם בציוד מדידה לביצוע כל עבודת מדידה או סימון.

לחברה יש ניסיון עשיר בביצוע עבודות מדויקות, תוך שימוש בציוד המתקדם בעולם, כגון:

  • הקמת החדר הנקי באינטל
  • הקמת מתקנים סולריים בכרם שלום ובמשמר הנגב

החברה מספקת את כל שירותי המדידה לבנייה של כבישים, בניינים, תעלות וגשרים. השירות כולל סימון בשטח, חישובים ממוחשבים של כמויות והכנת מפות לאחר ביצוע. לחברה ניסיון רב בקביעת נקודות בקרה GPS ואישורן במרכז למיפוי ישראל כבסיס לעבודות המדידה.

פוטוגרמטריה ותצלומי אויר

לחברה ניסיון רב בביצוע מיפויים פוטוגרמטריים בשטחיים בנויים ופתוחים בכל הארץ לפי מפרט 827.1 או מפרט שנמסר על ידי הלקוח. החברה מבצעת מיפויים של ערים שלמות, כולל השלמות שדה וסקרי מבנים. החומר נמסר לאחר בקרת איכות המתבצעת בצורה ממוחשבת ללקוחות החברה לשילוב במערכות ה-GIS. לחברה ניסיון רב בייצור אורטופוטו מדויק ומבוקר GPS לצורכי תכנון.

המיפויים שמתבצעים על ידי החברה משמשים את לקוחותיה למגוון צרכים כגון: חישוב כמויות (מחצבות, שטחים בפיתוח), חריגות בנייה, רקע לתשתיות, רקע לתוכניות תב"ע ועוד. לחברה ייצוג בלעדי בארץ של תוכנות מיפוי, טריאנגולציה וייצור אורטופוטו של החברות המתקדמות בעולם .
החברה עוסקת בבניית בסיסי מידע על בסיס המיפוי, כגון: סקר תמרורים, תחנות אוטובוס, תשתיות מים, ביוב וניקוז ועוד.
 
 
תצלומי אוויר
 
 
 
מדידות ופוטוגרמטריה
 
 
 
 
 
 
 
מרכז הנגב 19, באר שבע טל': 6499959 - 08 פקס: 6497574 - 08 דוא"ל: azutar@netvision.net.il